З розвитком ультрабуків вартість їх буде суттєво зменшуватись!

Грудень 3, 2011

З розвитком ультрабуків вартість їх буде суттєво зменшуватись!

Як повідомляє відомий інформаційний портал DigiTimes, посилаючись на Джима Вонга, який на даний момент являється президентом одного з провідних виробників сучасної техніки компанії Acer – вартість ультрабуків буде знижуватись. Ну це і не дивно адже на сьогоднішній день багато компанії зусеридились на розробці ультрабуків, за якими майбутній розвиток виробництва ноутбуків. Зараз моделей ультрабуків доволі не багато, коштують вони починаючи від 1000 доларів США. Як повідомляє президент компанії Acer вже в середині наступного року вартість спаде до 800 доларів, ну а в 2013 році вартість ультрабуків буде становити приблизно 500 доларів – погодьтесь це вже приємніша ціна.


За словами Джима Вонга компанія Acer на сьогоднішній день кожного місяція випускає 100000 ультрабуків, до кінця наступного року вони планують збільшити цю кількість до 250 000-300 000!
Про першу модель ультрабука від Acer під назвою Aspire S3 яку вже можна придбати ми вже писали в нашому блозі. Acer не єдина компанія яка зусередилась на виробництві ультрбуків, такі гіганти цифрового ринку як MSI і Gigabyte також готують до виходу свої моделі сучасних ноутбків, подивимось що вони запропонують і яка буде вартість ультрабуків їх виробництва!Зверніть увагу:

Добавить комментарий