Загальні відомості про транспорт Індії

Квітень 6, 2013

Загальні відомості про транспорт Індії

В Делі, Агре і Джайпурі існують перенаселені історичні райони, де по вулицях рухаються всілякі транспортні засоби – від запряжених волами візків до дорогих автомобілів європейських марок, а між ними снують велосипеди, хиткі велорикші, кінні вози і триколісні коляски, вантажівки, автобуси, а в Джайпурі ще й вози, запряжені добродушними і меланхолійними верблюдами. Найзручніше пересуватися в цих містах на авто рикші або на таксі.

У тісному старому місті краще всього скористатися послугами велорикші. У всіх дорогих готелях можна взяти таксі або машину напрокат. Уникайте їзди в міських автобусах, які хоч і дешеві, але забиті битком (особливо в години пік). Таксі У Делі в межах межі міста таксі чорно-жовтого кольору.

Їх безпечніше брати на стоянках, хоча вони курсують по місту. Таксі чекають пасажирів на стоянках у великих готелів, і лічильники у них завжди в справному стані.

В окрузі завжди знаходиться більше однієї стоянки, і таксі можна викликати по телефону прямо на конкретну стоянку. У таксі білого кольору, що курсують між штатами, попереду номера букви DLY і DLZ.

Їх можна замовляти в компаніях з прокату автомобілів, тур агентствах і на деяких стоянках. У Агре і Джайпурі існують таксі без таксометра, плата в них залежить від відстані, годин роботи або провадиться за фіксованим тарифом. Найсвіжіші відомості по найму таких машин нададуть у вашому готелі або тур агентстві. Багато водіїв пов'язані з певними магазинами і отримують комісійні від продажів, тому вам слід проявляти твердість у відношенні того, куди їхати.

Авто рикші Триколісні авто рикші чорно-жовтого кольору снують повсюдно зигзагами, подібно бджолам. Це гучне і трясці транспортний засіб все ж краще, ніж автобус, і обходиться дешевше таксі. У Делі вони перевозять не більше трьох пасажирів одночасно, а в більш дрібних населених пунктах виглядають інакше, і часто в них міститься кілька пасажирів з багажем.

На авто рикшах зручно їздити на Короткі відстані в загачених народом місцях. Тарифи і таксометри (лічильники) Усі авто рикші і таксі в Делі забезпечені таксометрами, на відміну від Агри і Джайпуру, де про оплату проїзду слід домовлятися заздалегідь. В Делі ж треба наполягати на платі відповідно до показання лічильника.

Мінімальний тариф для таксі становить п'ять рупій, для авто рикш-рупію, а лічильники фіксують вартість проїзду пропорційно кілометражу. Оскільки тарифи змінюються через зростання цін на паливо, а лічильники не завжди відрегульовані належним чином, таксисти і авто рикші завжди мають при собі таблиці поточних тарифів, за допомогою яких ви можете точно підрахувати вартість проїзду. Денні та нічні розцінки вказані окремо з різних сторін таблиці. На вулицях Джайпуру тісняться всілякі види транспортних засобів Велорикші – зручний засіб транспорту для поїздок на короткі відстані в місті Перш ніж платити, перевірте, чи вірно вказана сума.

Нічні тарифи діють з 22.00 до 6.00, і на 20% вище денних. Доводиться також і за багаж.

На вокзалах і в аеропортах шукайте стоянки таксі і авторикші з фіксованими тарифами, які оплачуються заздалегідь згідно з кілометражем вашої запланованій подорожі. Тут вам видадуть квитанцію, яку ви віддасте шоферу після приїзду на місце.

Майте при собі дрібні гроші, тому що дуже часто у водіїв не буває здачі. В Індії необов'язково давати чайові водіям (які вони, втім, з подякою від вас приймуть).

Заботитесь о своем здоровье? В таком случае обратитесь в медицинский центр http://dar-med.kiev.ua/ – тут вы найдете самых хороших специалистов и сможете привести себя в полный порядок!Зверніть увагу:

Добавить комментарий