Захист комп’ютера від вірусів

Грудень 28, 2012

Захист комп’ютера від вірусів

Захист комп’ютера від усіляких напастей, які можуть трапитися під час прогулянок по Інтернету річ досить важлива, і зневажати не варто. Вам вирішувати – витратити час на установку і налаштування антивірусної програми та брандмауера або дати вірусу або зломщикові за 15 хвилин вивести вашу систему з ладу на тиждень. Тим більше, що ніякі надзусилля або серйозні пізнання в області захисту інформації для зведення «захисних споруджень» не потрібні – інтерфейс сучасних антивірусів і файрволов до дружній до користувача і легкий у налаштуванні. Прочитавши цю статтю, ви вже знаєте, в якому напрямку слід рухатися, а на сусідніх сторінках ви знайдете статтю Станіслава Камалетдинова з порадами щодо вибору та налаштування засобів захисту – рекомендується до негайного прочитання. Мені ж залишається озброїти вас кількома корисні посилання по темі і побажати удачі в справі боротьби з мережними «нечистими».
Перше це infobez.ru портал з безпеки інформаційних систем. Друге місце це microsoft.com/Rus/Security розділ «Безпека» на сайті Microsoft. Також можна згадати про сайт compdoc.ru/secur тут ви знайдете статті з комп’ютерної безпеки

Для того что бы у вашего бизнеса было все в порядке с законом необходимо знать и платить единый налог, это избавляет вас от ряда проблем с налоговыми службами и дает возможность торговать или оказывать услуги не скрываясь!Зверніть увагу:

Добавить комментарий