Заміна кухонного столу

Вересень 22, 2012

Яка частина кухонних меблів є найважливішою? З точки зору функціональності – питання, звичайно, досить спірне, але якщо розглядати естетичну сторону справи – особою кухні є все ж стіл. Саме за ним збирається сімейство після закінчення робочого / шкільного дня, та й гостей, коли їх небагато, ми садовить саме туди, не заморочуючись на накритті столу у вітальні.

Стіл, в свою чергу – це чотири ніжки і стільниця. І якщо дефекти ніжок в очі не так кидаються, то стільниця просто зобов'язана виглядати ефектно, ну, як мінімум – пристойно. Тому у виборі матеріалу цього елемента кухні при її ремонті варто проявити максимальну відповідальність. Та й не тільки при ремонті, буває ж, що потрібно просто поміняти стіл, так як старий уже почикрижив.

При заміні столу варто звернути увагу на стільниці для кухні antarrid – виконані вони з штучного каменю, а про переваги цього матеріалу відомо вже всім – несхильність зовнішніх впливів типу гарячої води і ножів тут на рівні натурального каменю, але при цьому обходиться такий стіл дешевше, а в плані малюнка столешніци простір більший – матеріал хоч і складається на 70% з натуральних компонентів, але особлива технологія виготовлення надає велику свободу при завданні текстури, ніж у ситуації з каменем натуральним. Підготував Віталій ВасилевськийЗверніть увагу:

Добавить комментарий