Запис дітей в дитячий садок через інтернет

Грудень 26, 2012

Запис дітей в дитячий садок через інтернет

Після того, як в лютому 2011 року в країні була запущена електронна послуга – електронний запис в дитячий сад, в березні 2012 року 52% жителів вже скористалися цією послугою.

Щоб встати в чергу, необхідно заповнити електронне заяву на порталі державних і муніципальних послуг, вибрати відповідний дитячий сад і відправити заяву в районний відділ освіти. Перевіряти, як просувається чергу, можна також через Портал державних і муніципальних послуг за ідентифікаційним номером, який видається при подачі заяви, за даними свідоцтва про народження дитини або за допомогою іншого що засвідчує особистість дитини документа, реквізити якого були вказані в заяві.

Причому контролювати стан черзі на порталі можуть як ті батьки, які подали заяву в електронному вигляді, так і ті, хто звернувся безпосередньо у відділ освіти, пише сайт TIsweN.Ru.

На сьогоднішній день необхідність приходити в відділи освіти при постановці в чергу в дитячий сад залишається лише у тих батьків, чиї діти зареєстровані в органах ЗАГС за межами Татарстану або мають пільги на зарахування в дошкільних освітніх установ.

Желаете сделать дома ремонт и при этом не потратить много денег? В таком случае посмотрите видео уроки по гипсокартону и вы сможете сделать с помощью этого современного материала много интересных решений и преобразить вашу квартиру!Зверніть увагу:

Добавить комментарий