Засоби зв'язку в Індії

Травень 18, 2013

Засоби зв'язку в Індії

Система поштового зв'язку і телекомунікацій Індії добре розвинена. На додаток до державних засобів зв'язку тут також працюють філії надійних іноземних компаній. У готелях, а на більшості ринків кабіни, звідки можна зателефонувати в іншу країну, послати електронну пошту і отримати доступ в Інтернет.

У книжкових магазинах всіх трьох міст широкий вибір газет і журналів, а в книжкових магазинах Делі – і іноземній періодики. Поштова служба Індійська поштова служба працює ефективно і надійність, але, пропонуючи доставку звичайної і замовний-кореспонденції, посилок, послуги пошти до, запитання і кур'єрську службу.

Години роботи поштових відділень: 10.00-17.00 (пн-пт) і 10.00-12.00 (сб). Раніше закриваються відділення замовний пошти. Листи до запитання зберігаються на пошті місяць.

У Делі ваша кореспонденція буде зберігатися на Іноземному поштамті, а в Агре і Джайпурі на Головних поштамтах, але, щоб отримати її, потрібно якийсь час. Адреси на конвертах треба підкреслювати і писати прописними буквами із зазначенням «пошта" до запитання », назвою та адресою поштового відділення.

Такі ж послуги пропонують своїм клієнтам Amercan Express і Управління туризму Індії на Джанпатх в Делі. Процедура відправки посилок не дуже проста, уточніть її деталі. В деяких готелях продають марки і пропонують поштові послуги по відправці листів і посилок. Індійські поштові ящики бувають різного кольору: зелені призначені для місцевої кореспонденції, червоні – для столичної та міжміського і жовті для експрес – пошти.

Факс та телеграф Зв'язок по факсу і телеграфу забезпечується в основних відділеннях зв'язку, а також з кабін STD / SD, де найчастіше розцінки вищі. Бізнес центри всіх великих готелів також пропонують спеціалізовані телекомунікаційні послуги, якими можуть користуватися лише постояльці готелю. Інтернет і електронна пошта ДОСТУП до Інтернету пропонується постояльцям більшості готелів. Інтернет-кафе з самими передовими технологіями більш поширені в Делі, ніж в Агре і Джайпурі.

Доступ до Інтернету забезпечено в бібліотеках при Британській раді і Інформаційному центрі США в Делі, де за невелику плату можна скористатися електронною поштою. Кур'єрська служба Якщо великогабаритні вантажі, наприклад меблі, краще відправляти за допомогою наземного, морського чи повітряного транспорту, то листи, документи і дрібні посилки зручніше переправляти через експедиторські компанії, хоча це може коштувати дорожче.

Міжнародне кур'єрське агентство Unted Postal Servce (UPS) має широку мережу відділень по всьому світу. Багато магазини також пропонують надсилати ваші покупки з кур'єром, але, за винятком державних торгових центрів і відомих закладів, ви будете діяти на свій страх і ризик.

При необхідності відправляйте свою посилку особисто, незважаючи на додаткові клопоти. Телебачення і радіо Державна телевізійна мережа Дурдаршан веде програми на англійській і основних місцевих мовах.

Ширше став вибір програм з появою супутникового телебачення. Всюди тепер є і кабельне телебачення з каналами ввс, CNN, В Індії розвинена і радіомовна мережа з програмами на англійській і місцевих мовах.

Радіо залишається найкращою формою комунікацій, особливо в сільській місцевості. Канали FM широко представ лени в багатьох містах.

У всіх основних щоденних газетах можна знайти програми радіо і телебачення. Газети і журнали Ведучими національними газетами Індії на англійській мові є «The Tmes of nda і« The Hndustan Tmes, де йдуть запеклі дебати, друкуються карикатури і хороші спортивні репортажі.

Щотижневі журнали типу «nda Today» і «Outlook» чудово висвітлюють внутрішні та міжнародні події. В таких щомісячних видання, як «Delh Dary» і Місцева і міжнародний телефонний зв'язок Всі великі готелі пропонують послуги міжнародного телефонного зв'язку (SD). Міжміський розмову можна також замовити з приватного телефону.

На більшості ринків також є кабіни міжміського та міжнародного STD / SD зв'язку з більш дешевими тарифами, ніж у готелях. Такі кабіни позначені жовтими вивісками. При дзвінку за кордон потрібно набрати міжнародний код, код країни, області і місцевий номер. Внутрішні міжміські дзвінки по країні здійснюються по каналах мережі STD.

Тарифи STD залежать від відстані і часу: такі дзвінки обходяться дешевше з 23.00 до 6.00 за місцевим часом. За № номерами можна дзвонити і з громадських таксофонів STD, в які кожні три хвилини потрібно опускати монету номіналом в одну рупію.

Сделайте свое лето ярким и комфортным. Представляем самую большую коллекцию сумок дорожных, молодежных, женских, портфелей для ноутбуков и не только. Самые модные сумки а нашем сайте представлены именно для Вас!Зверніть увагу:

Добавить комментарий