Застосування плитки в ремонті квартири

Лютий 23, 2013

Застосування плитки в ремонті квартири

Передпокій, балкон, туалет, ванна, кухня – це далеко не весь перелік приміщень, де безумовним лідером в обробці квартири є плитка або, по крайней мере, входить до трійки часто використовуваних матеріалів. Це легко пояснити, адже керамічні вироби є одними з найбільш екологічних і надійних матеріалів для ремонту. На сьогоднішній день найбільш якісний кахель для стін та підлоги роблять у Європі, в таких країнах як Італія, Іспанія, Португалія і пр.

Воістину невичерпними декоративними можливостями володіє кераміка. Це величезний вибір форм, кольорів, текстур, обсягів і стилістичних мотивів. Наприклад, італійська плитка керамограніт відрізняється високою міцністю, легкістю у догляді, гігієнічність, стійкістю до хімічних складів, вологи, перепадів температур і т.д.

Вибираючи кахель для обробки, пам'ятайте, що для кожного приміщення існують свої вимоги до експлуатації. Згідно з міжнародними стандартами вироби з кераміки діляться на п'ять груп: від PEI-I до PEI-V.

Для ремонту кожного простору важливо грамотно підібрати малюнок і колірне рішення. Продумати поєднання плитки з іншими предметами інтер'єру. Мікси блискучих і матових поверхонь, вкраплення срібла та золота, що підсилюють візуальні ефекти, створюють елегантність, збільшують об'єм кімнати. Великі формати покриттів викличуть відчуття простору в невеликих приміщеннях, вертикальна укладання дозволить підняти стелю, а горизонтальна подовжить протяжність стін.

Такі елементи, як вкладиші, бордюри, смужки, карнизи, пов'язують між собою елементи інтер'єру, узагальнюючи або розмежовуючи їх за допомогою фактур і кольору.

Ще одним з матеріалів для незвичайного декору є мозаїка. Мозаїчні абстрактні і орнаментальні композиції можуть створювати складні панно криволінійної і сферичної форми. Міні-плитка виробляється з різних матеріалів. Найпоширеніша – скляна, область її застосування – від домашніх ванн і кухонь до басейнів та промислових об'єктів. Наприклад, китайська мозаїка для ванної не тільки практична, а й красива.

Завдяки високій якості матеріалу її застосування необмежено. Асортимент, представлений виробниками, дозволить втілити в реальність будь-яку дизайнерську ідею. Ви можете придбати вже готові панно або замовити ексклюзивні картини і різні зображення певного стилю і напряму в мистецтві.

Отже, підбиваючи підсумки, можна з упевненістю сказати, що найбільш вдалим і економним варіантом в обробці приміщення є плитка, перевірений століттями матеріал. Вона успішно імітує метал, дерево, камінь, а фактури і відтінки настільки різноманітні, що задовольнять будь-який смак.

Перед сезоном строительных работ стоит побеспокоиться о материале. Предлагаем продукцию одного из мировых лидеров рынка – металлочерепица киев. В этой черепице есть самое лучшее – качество, надежность и красота!Зверніть увагу:

Добавить комментарий