Збройна галерея Сілех-Кхана

Квітень 6, 2013

Збройна галерея Сілех-Кхана

p>Галерея під назвою Сілех-Кхана розташована близько Мубарак-Махала. Деякі з тутешніх експонатів під яскраво розписаним стелею вважаються кращими зразками зброї, яке було у вжитку в середньовічній Індії і є символом захоплення воїнами. Зразки зброї – смертельно небезпечного і вишукано прикрашеного – виготовлялися спеціально або купувалися магараджі для свого арсеналу. Тут представлений ряд шабель, кинджалів і катарів (двосторонніх клинків з рукояткою).

Рукоятки одних виготовлені із зеленого і білого нефриту з різьбленням, інші усипані коштовними каменями. На ефеса вигравірувані зображення мисливських сценок, образів богів і богинь, вони можуть бути також увінчані головами екзотичних тварин і птахів.

Одна з виставлених шабель, вагою майже 5 кг належала раджі Ман Сінг-ХУ1 (пр. 1590 – 1619), на інший (роботи Абдулли Ісфахані) – емблема перського шаха.

Тут же можна побачити дві шаблі Джахангира і Шах Джахана і інкрустований золотий шолом Акбара у вигляді тюрбана. У спеціальному відділі знаходяться порохові рушниці – деякі з них виготовлені зі слонової кістки, інші прикрашені перламутром.

Серед зловісних експонатів числиться, наприклад, сталева булава у вигляді лотоса, що належала Джай Сінгху: встромлена в шлунок ворогові, вона розправляла гострі шипи, і жертва була приречена.

Вы хотите что бы в вашем офисе или квартире всегда была комфортная обстановка? В таком случае загляните на сайт http://www.kievkomfort.com.ua/ – тут вы найдете самые современные системы кондиционеров и сможете заказать их по выгодным ценам!Зверніть увагу:

Добавить комментарий