Зброя у грі Final Fantasy

Березень 17, 2013

Зброя у грі Final Fantasy

Завжди слід використовувати героїв найкращими обладунками і самим досконалим зброєю, які доступні тільки на даному рівні. Для цього варто частіше заходити в магазини, а також періодично перевіряти вміст своїх кишень – а раптом вже є щось більш досконалий, ніж те, що носять ваші герої?
Не заперечуючи сказане трохи вище, все ж зазначимо, що крім сили удару для обмундирування також важливі і магічні властивості. Скільки слотів для матерії має той чи інший меч або кольчуга, який вплив це впливає на її зростання – всі ці параметри дуже важливі.

Для того что бы получить заряд энергии и адреналин лучше всего заглянуть в http://crazy-cazino.ru – тут вы найдете очень много интересных игр и возможность выиграть приличные деньги!

Вам зовсім не обов’язково купувати нове спорядження для всіх героїв. В принципі, якщо ви постійно користуєтеся послугами тільки однієї команди, оновлення екіпіровки іншим, неактивним персонажам не потрібно.
Деякі аксесуари, які також можна застосовувати героям під час битв, можуть серйозно підвищити ваші можливості. Наприклад, монстр, забезпечений лише одним водяним зброєю, не зможе нічого зробити героєві, экипированному Water Ring. Також такі предмети можуть допомогти вам використовувати зазвичай руйнують заклинання для вилікування.
Використовуйте той тип зброї і броні, який більше підходить завданням персонажів. Бійці повинні користуватися меншою кількістю матерії, а їх мечі повинні бути могутніше. Такі персонажі повинні стояти на полі бою ближче до супротивника. Магам ж близький контакт необов’язковий. У їх зброю повинно бути багато слотів для матерії, причому найрізноманітнішої. Так як більшість заклинань зменшують здатність героя до бійки і оборони, але збільшують магічні здібності, стежте, щоб матерія не застосовувалася даремно. Коротше кажучи, якщо вона не використовується, краще просто замінити її на яку-небудь іншу.Зверніть увагу:

Добавить комментарий