Жарти в Twitter можуть бути покарані 30 роками у в’язниці.

Вересень 8, 2011

Жарти в Twitter можуть бути покарані 30 роками у в’язниці.

Цікавий випадок стався в місті Веракрус – декілька шкільних вчителів написали в своїх мікроблогах на Twitter про те що школу захопили наркобанди і взявши дітей у заручники, відвезли їх в невідомому напрямку.
Спарва в тому що місто Веракрус дійсно страждає від тих чи інших дій наркокартелів, і звісно повідомлення вчителів призвели до паніки серед мешканців міста.
Місцеві батьки одразу ж кинулися рятувати життя своїх дітей і помчали в “захоплені” школи. Багато хто з них настільки поспішали, що кидали свої автомобілі прямо посеред дороги. Саме через це в місті сталося майже 30 ДТП.

До всього іншого, дзвінки в екстрені служби від панікуючих людей на кілька годин паралізували їх роботу.Ситуація, описана в блогах вчителями, могла б статися в реальності, оскільки Веракрус часто страждає від тих чи інших дій наркокартелів, проте в той серпневий день масових дитячих викрадень не було.
Зараз обвинувачені в “Twitter-тероризм” взято під варту, в цілому їм можуть дати до 30 років в’язниці. Вони виправдовуються тим,що нібито передруковували чиїсь чужі повідомлення, не підозрюючи, що це все неправда. За вчителів – “терористів” заступилася місцева організація з захисту прав Amnesty International, що визначає, що їхнє переслідування – це пряме обмеження конституційного права на свободу слова.

В интернете появился интересный онлайн сервис – календарь беременности, с помощью данного сайта Вы сможете расчитать все необходимые даты в режиме онлайн.Зверніть увагу:

Добавить комментарий