Знайомство з Делі, Агрой і Джайпур

Лютий 25, 2013

Знайомство з Делі, Агрой і Джайпур

Центр Делі і Великий Делі Найцікавіші пам'ятники архітектури Делі знаходяться тут. Всі описувані пам'ятки знаходяться в районах, які можна обійти пішки.

Віджай-Чоук – найвідоміша споруда епохи британського панування (Раджа) – знаходиться біля підніжжя пагорба Райсіна (Райсіна-Хілл). Центром Старого Делі є велична, збудована під час правління Акбара мечеть Джама Масджид, розташована в одному з численних провулків, на північ від Віджая-Чоук. Риси минулого і сьогодення, переплітаючись воєдино, створюють в Делі особливий духовний світ.

На схід уздовж Матхура-Ро-уд до руїн Пурана-кили тягнеться середньовічний квартал, розташований навколо святого Нізамуддіна Аулійі. Це місце згадується в давньоіндійських міфах.

Віджай-Чоук біля підніжжя пагорба Райсіна в оточенні державних установ. Парк Будди Джаянті, розбитий на Рідже в північно-західному районі Делі. Джама Масджид – головна міська мечеть біля Чандні-Чоук.

Пурана-Кіла – древній форт – нині розташований у межах Делі. Великий Делі У північній частині Делі знаходяться університет та історичні місця Старого Міста.

Район у мінарету Кутб-Минар і Мехраулі сьогодні став жвавій комерційної і житлової зоною.

Сейчас очень важная правильная и профессиональная поисковая оптимизация для каждого проекта в интеренете, ведь только специалисты по СЕО смогут продвинуть ваш сайт в нужных поисковых запросах и сделать так что бы он был выше всех конкурентов!Зверніть увагу:

Добавить комментарий