Про нас

Працюємо на совість і наше головне правило старатись зробити роботу таким чином щоби замовник порадив нас своїм друзям і партнерам, таким чином в нас постійно багато замовлень і задоволених клієнтів.
В якості системи керування сайтами використовуємо «WordPress» її розробили американські програмісти і це одна з найбільш популярних CMS у світі. За допомогою цієї системи можна робити як сайти візитки, блоги так і каталоги товарів і портали. Тому якщо на даний момент вас цікавить сайт візитка то через деякий час його можна модернізувати до каталога товарів.

Інтернет магазини робимо на Діафан CMS – це найкраще рішення для реалізації онлайн торгівлі.

Сайти зберігаємо в дата центрі який знаходиться в Германії – це самий надійний хостинг від компанії Hetzner Online AG, доменні імена підтримує самий відомий український сервіс – Nic.ua.

Для тих компаній які працюють по перерахунку ми готові надати всі документи для оплати робіт по безготівковому рахунку.
Територіально ми знаходимось у Львові, але без проблем можемо робити сайти для замовників з інших міст. Маємо багато клієнтів з Києва, Москви і Пітера. Всім клієнтам в подальшому допомагаємо з користуванням сайтами і надаємо відеоуроки по наповненню сайту і його налаштуванням.