Веб-сайт професійного фотографа

Професійний фотограф – надзвичайно відповідальна робота, адже саме від фотографа залежить якість знімків які люди будуть зберігати і переглядати довгі часи. На сьогоднішній день з розвитком фототехніки появилось достатньо багато “фотографів” – які пропонують свої послуги в якості фотографа на весілля або іншу значиму подію, при чому не маючи серйозних знань і досвіду, а маючи лише новенький сучасний фотоапарат ))

На щастя мешканцям Львова пощастило в нас ще є фотографи старої школи – які мають відмінні теоретичні знання і великий досвід роботи! Юрко Собенко почав фотографувати ще до появи всіх наворочених фотоапаратів, і програм для обробки фото. Він робить знімки дійсно професійною технікою і цими знімками Ви буде насолоджуватись і з радістю показувати іх своїм рідним і друзям.

Ми створили для Юрка сайт в стилі мінімалізм і в світлих, приємних тонах. Цей сайт надасть відвідувачам змогу переглянути портфоліо фотографа і ознайомившись з його роботами зробити висновок про рівень професіоналізму цієї людини.

На головній сторінці знаходить слайдер зображень і вступне слово фотографа:

Далі інформаційні сторінки з інформацію про послуги фотографа і контактною інформацією:

Розділ з портфоліо робіт один з найважливіших на сайті. Там зберігаються галереї робіт фотографа.

Переглянути сайт →