Вартість просування сайту

Залежно від тематики сайту, його якості і конкурентоспроможності, вартість робіт по розкручуванню сайту починається від 500 гривень на місяць.

Коли будуть перші результати пошукового просування?

Ми, безумовно, будемо докладати максимум зусиль, щоб вивести в ТОП Ваш сайт, однак доведеться набратися терпіння і почекати пару-трійку місяців. Його позиції почнуть зростати вже через 3-4 тижні після початку робіт з його розкручування, але більше візуальний і стабільний результат вимагає часу.

Наші гарантії

Наведемо такий приклад. Припустимо, ми заздалегідь обговорюємо терміни виведення сайту в ТОП двох пошукових систем за 10 запитам. Нехай ці терміни складають, умовно кажучи, 3 місяці. Якщо після їх закінчення в одній з пошукових систем нам вдається домогтися повного результату, а в іншій – тільки часткового, то частина сплаченою клієнтом суми ви повертаємо назад. Формула проста: вартість за три місяці / 10 (кількість запитів всього) / 2 (кількість пошукових систем) * 3 (кількість не увійшли запитів) = сума, яку повертаємо Вам.
Далі від нас залежить те, наскільки стабільно сайт буде утримувати зайняті позиції. Якщо по якихось причинах він утримує їх менше 30 днів в місяць, то повернення грошей клієнту здійснюється за все тією ж формулою. У підсумку клієнт задоволений, і ми сміливо можемо заявляти про власних чесності і порядності.

Методи просування

Методи розкрутки сайтів бувають різні… але ми використовуємо тільки і виключно «білі», щоб не ставити під удар ні свою репутацію, ні репутацію клієнта. Звичайно, як і всі нормальні люди, ми хочемо грошей, але заробити їх можна по-різному. Налаштовуючись на довгострокове співробітництво і піклуючись про власний імідж, ми діємо професійно, акуратно і так, щоб ні один пошуковик не «забракував» нашу роботу своїми розбірливими фільтрами. Адже Вам не потрібно, щоб розкрутити по-швидкому, ваш сайт вже через пару місяців опинився в лазні? Ось і ми не прагнемо до цього.