Сайт “Магазин”

Сайт «Інтернет Магазин» це недорогий і якісний спосіб представити свої товари в інтернеті, ми реалізуємо на сайті зручний каталог який допоможе вам вести торгівлю в інтернеті.
На сайті немає обмежень на кількість товарів і інформаційних сторінок, також ви можете створювати опитування на сайті, відвідувачі можуть користуватись швидким пошуком по сайту, на сайті є можливість створення контактних форм для замовлення товарів.

Сайт розробляється на сучасній системі керування «WordPress» і в подальшому його можна буде доповнити новими функціями і можливостями.

Послуга по створенню сайту “Інтернет Магазин” включає:

Сайт без обмеження на кількість сторінок і товарів, модулі: кошик товарів, панель користувачів, декілька валют, імпорт товарів, фото і відеогалерея, форма зворотного зв’язку, пошук по сайту, каталог товарів, новини компанії.
Також ми допоможемо наповнити сайт наданою клієнтом інформацією і зробимо відеоуроки по керуванню сайтом.
Надання доступу до створення до 10 поштових скриньок виду ящик@вашдомен.com.ua
Реєстрація нового сайту в популярних пошукових системах – Яндекс, Google.
Підключення безкоштовного лічильника відвідувань системи статистики Яндекс Метрика
У вартість сайту ходить оренда домена і хостинга на один рік.

Приклади сайтів

Етапи створення сайту «Інтернет Магазин»:

– Ви надаєте інформацію яка доможе нам зробити шаблон сайту – корпоративні кольори, логотип, і тд. Також якщо ви бачили в інтернеті сайти які подобаються вам по структурі і дизайну можете відправити нам посилання на них.
– Ми розробляємо дизайн і переносимо його на систему керування «WordPress», надаємо вам відеоуроки по керуванню сайту і робимо початкове наповнення підготовленими клієнтом матеріалами
– Клієнт обирає потрібне ім’я сайту, ми реєструємо його і підключаємо сайт до зареєстрованого домену.
– Ми проводимо реєстрацію Вашого сайту в популярних пошукових системах – Яндекс, Google, встановлюємо лічильник статистики відвідувань сайту.
Протягом всього терміну експлуатації Вами сайту, ми даємо Вам консультації по користуванню системою управління сайтом.