Хостинг для CMS Joomla, WordPress та Typo3

Листопад 24, 2012

Хостинг для CMS Joomla, WordPress та Typo3

Більшість веб-майстрів вже давно використовують якусь систему керування контентом для свого сайту. Це просто і зручно. А головне — економія часу. Найпопулярніші на даний час системи — Joomla, WordPress та Typo3. Існує багато матеріалів стосовно цих систем, проте ми зупинимось на загальному описі і на огляді переваг цих програмних продуктів перед іншими, в тому числі платними системами керування контентом.

Незалежно від того, яку систему Ви оберете для свого сайту, головне — вибрати хороший хостинг. Часто постає питання що таке хостинг, і чому він повинен бути хороший? Хороший хостинг дуже важливий, і чим дорожчий був сайт у створенні тим кращий хостинг потрібно вибрати.

Буде дуже неприємно, якщо вкласти кошти у хороший динамічний сайт, і він буде простоювати через хостинг-провайдера. Тому головне — не шкодувати грошей на технічне забезпечення сайту, і можливо навіть варто задуматись над віртуальним або виділеним сервером. Ми радимо шукати найкращий український хостинг, тільки високий рівень послуг дозволить Вашому сайту бути завжди присутнім в мережі.

Повертаючись до програмного комплексу хочеться виділити головні переваги систем, які є найбільш популярними:

1) Повністю відкриті CMS — це означає, що у скриптах відсутні будь-які приховані команди.
2) Фреймворк, що може бути пристосований для розробки веб-сайтів будь-якої складності під будь-які вимоги.
3) Велика кількість користувачів по у всіх куточках нашої планети.
4) Кожен з програмних продуктів в той чи інший спосіб є простими для використання, просто сайти на них можна робити різні — від простеньких до найскладніших.
5) Працюють успішно ці системи як на сервері Apache, так і на сервері IIS. Тому сміливо можна обирати і  Linux-хостинг, і Windows-хостинг. Працювати сайт буде коректно, незалежно від операційної системи сервера. Проте ми радимо саме Linux, оскільки в цьому випадку професіоналами вважається, що сервер має більшу надійність.
6) Якщо Ви будете чогось не знати, не переживайте — існує велика кількість форумів і просто довідкових сайтів по кожній CMS (які в народі часто називаються по-англійски community). На таких сайтах можна отримати поради від справній програмістів і розробників — головне не боятись задати питання.

І ще — пам’ятайте про регулярне оновлення — адже оновлення випускаються недаремно, вони закривають “діри”, через які сайт можна зламати.Зверніть увагу:

Добавить комментарий